Generator szurowskich imion i nazwisk – włącz myślenie!

Wybierz rodzaj szura:

Szur lewicowy
Szur prawicowyNikt przy zdrowych zmysłach nie rozpoczyna swej kariery w alternatywnej rzeczywistości pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Niechże pan Aleksander Jabłonowski będzie wam tu wzorem do naśladowania.

Wiadomo – wrogowie narodu nie śpią, reptilianie i Bill Gates czuwają, blachosmrodziarze, konserwatyści i maniacy religijni knują.

Sama folia aluminiowa nie wystarczy by się ukryć, a poza tym hejtowanie myślących inaczej może skończyć się w sądzie lub z podbitym okiem.

Niezależnie od szurowskiej frakcji z jaką się identyfikujesz, pseudonim to konieczność. Ale nie byle jaki, lecz taki który wyśle zrozumiały tylko dla swoich przekaz, że jesteś swój.

Bo szurowanie to sport drużynowy. To my przeciw normalności, przeciw rozsądkowi i całemu światu. Razem.

Poniżej znajdziesz prosty generator szurowskich imion i nazwisk które możesz użyć jako swego pseudonimu po tym jak już włączysz niezależne myślenie lub zaangażujesz się w wywalanie do góry nogami życia innych ludzi bo wiesz lepiej jak mają żyć.

Ta strona to żart ze skrajnych elementów sceny politycznej i satyra na ludzi opętanych przez ideologie, teorie spiskowe i propagandę. Symbole systemów totalitarnych użyte na tej stronie służą wyłącznie celom zilustrowania poglądów politycznych. Nie promuję ich ani nie pochwalam/propaguję systemów które one reprezentują.